Pedagogika prawa
Polska i ziemie pruskie po pokoju toruńskim (1466 r.). Skutki i znaczenie dla ziem pruskich.

Państwo, administracja i prawo administracyjne w europejskiej kulturze prawnej. Księga jubileuszowa dedykowana Profesorowi Janowi Andrzejowi Jeżewskiemu z okazji osiemdziesiątej rocznicy urodzin

panstwo_administracja_i_prawo_administracyjne_w_europejsiej_kulturze_prawnej_small

Wersja papierowa

Redakcja:Arkadiusz Cudak (red.), Iwona Małgorzata Szkotnicka(red.)

Wydawnictwo: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

ISBN: 978-83-88953-41-5

Format: 24.5x17.5 cm

Wydanie: 2018 r.

Język: polski

Dostępność: dostępny

Nasza cena: 170,00 PLN
płatność tylko w PLN

Opis

Księga Jubileuszowa „Państwo, administracja i prawo administracyjne w europejskiej kulturze prawnej” dedykowana jest Profesorowi Janowi Andrzejowi Jeżewskiemu z okazji osiemdziesiątej rocznicy urodzin. Kariera Profesora Jeżewskiego, wybitnego znawcy nauk administracyjnych, od wielu lat związana jest z dwoma ośrodkami akademickimi - Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie. Księga zawiera artykuły naukowe autorstwa współpracowników i przyjaciół Profesora, dotyczące zagadnień związanych z administracją publiczną i prawem.